کلیه اخبار مرتبط با واژه نقدی
 نشست تبیین و گفتمان سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در زاهدان برگزار شد
با حضور سردار نقدی؛

نشست تبیین و گفتمان‌سازی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زاهدان برگزار شد.
چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴:۴۰
لحظه‌ای دست از مبارزه با کفر و نفاق و ظلم بر نخواهم داشت
نامه سردار نقدی خدمت فرمانده معظم کل قوا؛

سردار نقدی در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب تصریح کرد: تا نفس دارم بر عهد و پیمانی که با حضرتعالی و امام و شهیدان بسته ام، هستم و به فضل پروردگار لحظه ای دست از مبارزه با کفر و نفاق و ظلم و ستم بر نخواهم داشت.
شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳:۱۵
سردار نقدی:دشمن را لحظه‌به‌لحظه رصد می‌کنیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین بر لزوم ایستادگی در مسیر انقلاب تأکید کرد و گفت:‌ ما دشمن را رصد می‌کنیم و لحظه به لحظه آن را زیر نظر خواهیم داشت.
دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۰:۱۷
بیش از 95 درصد از رسانه‌های‌جهان در دست خشن‌ترین دشمنان بشریت
در پی‌تحریف سخنان‌سردار نقدی، بسیج مشروح سخنرانی را منتشر کرد

در پی تحریف سخنان سردار نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش بزرگداشت شهدای خبرنگار و روز بسیج رسانه که در روز پنجشنبه 24 دیماه 94 در سالن اجتماعات سوره برگزار شد، از آنجا که هر گونه پاسخ به این تحریف، متحملاً با شیطنت های بیشتر رسانه ای پوشش داده خواهد شد؛ متن کامل سخنرانی برای اطلاع عموم مردم و قضاوت در مورد این رسانه ها، به استحضار می رسد.
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۸:۲۹
سیب‌زمینی را چال می‌کنند و به فکر واردات مدیر خارجی هستند/ تشریح 3 معبر نفوذ
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه در اینجا سیب‌زمینی را چال می‌کنند گفت: آیا این مدیریت است؟ بعضی‌ها با مطرح کردن اینکه باید از خارج کشور مدیر وارد کنیم مردم را تحقیر می‌کنند.
پنج شنبه ۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۷:۰۷