کلیه اخبار مرتبط با واژه قیمت دلار
سقوط دلار بی مذاکره و FATF / تاثیر اقدامات دولت و قوه قضائیه در کاهش نرخ ارز +تصاویر

به اعتقاد کارشناسان کاهش قیمت دلار به دلیل مداخله اندک دولت در بازار ارز صورت گرفته این در حالی است که برخی سعی دارند این موضوع را به دلایلی دیگر مرتبط کنند.
سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۹:۴۷
آخرین قیمت ها از بازار طلا و ارز

صرافی‌های تهران امروز دلار آمریکا را با ۳۸۱۲ تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی را با قیمت یک‌میلیون و ۲۲۲ هزار تومان می‌فروشند.
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۴:۰۵
چرا سرمایه خارجی به ایران نیامد؟

اتاق بازرگانی تهران گفتگویی از فریدون وردی‌نژاد استاد دانشگاه منتشر کرده و به این موضوع پرداخت که چرا با گذشته یک سال و نیم از لغو تحریم ها، سرمایه خارجی در حد انتظار به ایران نیامد.
یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵:۴۹
۶ دلیل گرانی دلار

دلار در بهار ۹۶ نوسانات محدودی داشته، ولی در شروع فصل دوم تا نزدیکی مرز ۳ هزار و ۸۰۰ تومان رشد کرده است. بررسی‌ها نشان می‌دهد فضای بازار با شروع تابستان تغییر کرده و دگرگونی فضا در بخشی از نوسانات قیمت نمایش یافته است.
پنج شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹:۰۴
قیمت طلا افزایش یافت
 

قیمت هر اونس طلا در اوایل جلسه دیروز تا رقم ۱۲۵۸ دلار و ۸۱ سنت افزایش یافت و در پایان معاملات این روز با نیم درصد افزایش در رقم ۱۲۵۶ دلار و ۷۱ سنت کار خود را به پایان برد.
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۲:۲۳
افزایش بی سابقه نرخ ارز دلار به 4150 تومان/ دولت هیچ حرفی برای گفتن ندارد
مدیریت ضعیف دولت در کنترل ارز؛

نرخ دلار روز گذشته با افزایش بیش از 100 تومانی به رقم بی‌سابقه 4150 تومان رسید تا مدیریت ضعیف برای ایجاد آرامش در بازار ارز بیش از پیش مشخص شود.
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۸:۲۴
افزایش قیمت دلار در کشور به نفع دولت است/دولتی ها به سبب افزایش قیمت دلار هزینه های خود را تامین می کنند/تنها مرجع کنترل نرخ ارز در کشور دولت است
نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:

محبی نیا در خصوص افزایش قیمت و اقدامات لازم در خصوص کنترل قیمت دلار در کشور گفت: بعضی از آقایان دولتی از افزایش قیمت دلار در کشور بهره مند می شوند به این صورت که وقتی قیمت دلار در کشور افزایش و روند صعودی پیدا می کند از این طریق بخشی از هزینه های دولت را تامین می کنند.
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۹:۴۷
سکه یک میلیون و ۹۶ هزار تومان قیمت خورد/ عقب‌نشینی دلار از مرز ۳۶۰۰ تومان+ جدول

امروز در بازار تهران سکه طرح جدید با 3 هزار تومان افزایش یک میلیون و 96 هزار تومان و دلار با 2 تومان کاهش قیمت 3588 تومان به فروش رسید.
پنج شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۶:۵۱
سکه یک میلیون و ۳۳ هزار و دلار ۳۴۶۳ تومان معامله شد+ جدول

قیمت سکه طرح جدید در بازار تهران بدون تغییر نسبت به روز گذشته یک میلیون و 33 هزار تومان و دلار با افزایش 4 تومانی 3463 تومان فروخته شد.
چهارشنبه ۲ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۱:۲۰