کلیه اخبار مرتبط با واژه امام جمعه
مسئولی که پا بر روی پرچم گذاشت عذر خواهی کند
امام جمعه هیرمند:

حجت الاسلام گزمه گفت: توهین به پرچم جمهوری اسلامی ایران چیز کوچکی نیست و در حافظه مردم ثبت خواهد شد مسئولینی که این عمل را حتی اگر ناخواسته انجام داده اند یک عذرخواهی به ملت بدهکارند، باید مسئولین بالادست بخواهند و سوال کنند که چرا این چنین اشتباهی رخ داده است.
شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶:۵۳
راه نجات کشور تفکر بسیجی و اقتصاد مقاومتی است
امام جمعه هیرمند:

حجت الاسلام گزمه گفت: راه نجات کشور تفکر بسیج و اقتصاد مقاومتی است، همان تفکری که باعث شد جوانان در جبهه های حق علیه باطل حضور یابند و با رشادت و آزادی به شهادت برسند.
یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸:۲۶
مهمترین ویژگی زن مسلمان حجاب است/طرح انتقال آب به مزارع سیستان آینده ای روشن دارد
امام جمعه اهل سنت هیرمند:

مولوی یار محمد براهویی گفت:زنان جامعه اسلامی بایدبه پرورش وتربیت اسلامی فرزندان بپردازند،فرزندان خویش رابه مدارس دینی ومدارس دولتی ببرند تا ضمن یادگیری سواد دینی مدارج عالی بگیرند.
جمعه ۲۸ آیان ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۶:۲۴
دولت اختلاس اخیر را روشن سازی کند/دولت مردان دیگران را مقصر نکنند
خطیب جمعه هیرمند:

حجت الاسلام گزمه گفت امید است که در این باقیمانده عمر دولت که کمتر از یکسال است خدماتی که دولت قول داده بود به سرانجام برسد زیرا برجام هیچ تاثیری در زندگی مردم نداشته است.
جمعه ۷ آیان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۱:۰۱
اخلاق اسلامی باید در همه ی نهاد ها فرهنگ سازی شود
امام جمعه هیرمند:

حجت الاسلام گزمه گفت: اخلاق اسلامی باید در جامعه فرهنگ سازی شود زیرا که نوع برخورد با مردم به دست خود انسان است و این فرد است که می تواند نوع برخورد را با مردم انتخاب نماید.
شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۵:۳۸
دولت نقد پذیر باشد/هدف تروریست های منطقه انقلاب اسلامی است
خطیب جمعه هیرمند:

حجت الاسلام گزمه گفت: سوریه و حزب الله بهانه جنگ است و این انقلاب اسلامی است که مورد هدف دشمن قرار گرفته و از راه های مختلف وارد میادین می شود تا بتوانند این انقلاب اسلامی را از بین ببرند.
جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۴:۳۸
 دولت آنگونه که باید خدمت نکرده است/ اثر برجام، در سفره مردم احساس نمی شود
دیدگاه امامان جمعه در خصوص عملکرد دولت در سه ساله اخیر؛

امامان جمعه سیستان وبلوچستان ضمن انتقاد از عملکرد دولت تدبیر در سه ساله اخیر در استان عنوان کردند: دولت آنگونه که باید خدمت نکرده است و اثر برجام، در سفره مردم احساس نمی شود.
دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹:۱۳