کلیه اخبار مرتبط با واژه دیدار با رهبری
 عظمت، اقتدار و شکست ناپذیری ایران شعار توخالی نیست بلکه واقعیت هایی است که دشمن آرزو می‌کند نباشد/ آمریکا از انقلاب اسلامی سیلی خورده است
رهبر انقلاب در همایش ده‌ها هزار‌نفری بسیجیان:

همایش ده‌ها هزار‌نفری بسیجیان استان تهران دقایقی پیش با حضور رهبر معظم انقلاب در ورزشگاه آزادی آغاز شد.
پنج شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲:۰۲
حادثه بی‌نظیر ۹دی و قدرت فکری مردم، از نمونه‌های قدرت نظام/دشمن با حیله‌گری به‌دنبال سلب مؤلفه‌های قدرت جمهوری اسلامی است
رهبر معظم انقلاب اسلامی در ابتدای درس خارج فقه:

حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: امروز هندسه تقابل قدرتهای استکباری با جمهوری اسلامی در جهت سلب قدرت مادی و معنوی، و عزم و اراده ملت ایران است و در مقابل، باید این قدرت را حفظ و روز به روز تقویت کرد.
سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۲:۴۳
تاکید رهبر معظم انقلاب بر تولید کالای ایرانی/برجام هیچ تاثیری بر روی زندگی مردم نداشته است
در گفتگو با مسافران کاروان وحدت مطرح شد:

تعدادی از معتمدین شهرستان هیرمند به همراه کاروان اعزامی ازاستان توفیق زیارت مقام معظم رهبری راداشته اند که در این بین خاطرات جالبی از رهبر معظم انقلاب و تاکیدات ایشان در مسائل روز دنیا اشاره کرده اند.
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۸:۵۴
مشکلات ایران وآمریکا با مذاکره غیرقابل حل است/ برجام به عنوان یک تجربه؛ بی نتیجه بودن مذاکره با آمریکا را بار دیگر ثابت کرد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از اقشار مختلف مردم از سراسر کشور:

هزاران نفر از اقشار مختلف مردم چند استان کشور، صبح امروز با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی (رحمه‌الله) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۹:۳۸
مردم آگاه باشند؛آمریکا می خواهد در انتخابات اعمال نفوذ کند/غربی نتوانست بساط شورای نگهبان را جمع کنند حالا می‌خواهند تصمیمات آن را زیر سؤال ببرند
رهبر انقلاب در دیدار مردم آذربایجان شرقی:

هزاران نفر از اقشار مختلف مردم استان آذربایجان شرقی صبح امروز چهارشنبه، در آستانه‌ی سالگرد قیام ۲۹ بهمن ۵۶ مردم تبریز، با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی(ره) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای دیدار کردند.
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۲:۴۰
عبایی که جاماند+تصاویر
حاشیه دیدار خانواده شهیدان مدافع حرم با رهبری

از سر و صدای بچه‌های خردسال، می‌شود حدس زد که خانواده‌های شهیدی که امروز مهمان آقا هستند، از طایفه شهدای جدیدند؛ همانهایی که نامشان این روزها بیشتر شنیده می‌شود: "شهدای مدافع حرم".
یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸:۰۹
اقدام شما شجاعانه، بهنگام و همراه با ایمان بود/ این حادثه را باید کار خدا دانست
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار پاسدارانی که متجاوزان امریکایی به آبهای ایران را بازداشت کردند:

حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی ظهر امروز با پاسداران جوان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که با شجاعت در مقابل ورود نظامیان امریکایی به آبهای جمهوری اسلامی ایران اقدام و متجاوزان را بازداشت کرده بودند، دیدار کردند .
دوشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۱:۲۵
آمریکا با هر مسلمانی که بخواهد اسلامی زندگی کند مخالف است/ چرا دنیای اسلام در قبال جنایات دشمنان ساکت می‌ماند؟
رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامى‌:

در سالروز میلاد باسعادت پیامبر اعظم (ص) و ولادت امام صادق (ع) جمعی از مسئولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و میهمانان شرکت‌کننده در بیست‌ونهمین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی در حسینیه‌ی امام خمینی (ره) با رهبر انقلاب دیدار می‌کنند.
سه شنبه ۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۰:۱۸
منطق جمهوری اسلامی همکاری با ملتهاست/ رویش معنوی آرام و نامحسوسی در غرب در حال شکل‌گیری است/ اوربان: مناسبات جهانی قدرت در حال تغییر است/ تغییرات سریع و بحرانهای متنوع غرب را در شرایط نامساعد روحی قرار داده است
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار نخست وزیر مجارستان:

رهبر انقلاب، منطق جمهوری اسلامی را همکاری با همه انسانها و ملتها خواندند و گفتند: البته استثناهایی با دلایل مشخص وجود دارد اما به‌جز آن موارد خاص، ما عواطف و سیاست‌های شرافتمندانه را با عواطف صادقانه پاسخ می‌دهیم.
سه شنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۳:۵۶