وبلاگستان /
معنای حضور درسیستان وبلوچستان

مردم استان بهتر از هرکسی نعمت داشتن حکومت مرکزی و مقتدر را می دانند. اینکه پدران و بزرگان استان از ابتدای انقلاب اسلامی برحضور پرشور هم استانی ها تاکید داشتند به این سبب بود که رجز خوانی اهریمن را آنسوی مرزها می دیدند.
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷:۰۹
اعتیاد والدین و تاثیر آن بر روی کودکان

کودکان والدین معتاد معمولا نمی توانند به دیگران اعتماد کنند. آن ها ارزشهای اجتماعی را به درستی پذیرا نبوده و با همسالان عادی خود سازگاری ندارند.
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴:۳۵
آمریکا، دیگر ابرقدرت نیست

«امروز برای کشور ما احتمال وقوع جنگ نظامیِ سنتی بسیار ضعیف است اما مسئله جهاد باقی است و این جهاد که منطقی قرآنی و اسلامی دارد، «جهاد کبیر» و به معنای ایستادگی، مقاومت و پیروی نکردن از کفار و مشرکین است» امام خامنه ای
پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵:۲۲
چرا گورخوابی؟!

نمی‌توان پذیرفت پدیده‌های اینچنینی ماحصل ناکارآمدی و نتوانستن مسئولین باشد؛ در واقع مسائل اینچنینی بیش از آنکه نتیجه‌ی نتوانستن باشند، نتیجه‌ی نخواستن هستند.
پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۱:۴۷
نقش پر رنگ اهل سنت در ولایتمداری
وبلاگ "مطیع رهبری" نوشت:

تقدیم 11 هزار شهید سنی سند پیشتازی اهل سنت در دفاع از انقلاب
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۶:۴۶
دل هایی که از گرسنگی ضعف می کنند
وبلاگ "نسیم ظهور"

یلدای بچه های محنت زده کوچه پس کوچه های نداری نه از جنس یلدایی است که مجریان خوش خنده تلویزیون کنار آتش و آجیل و میوه های درشت آبدار به تصویر می کشند. یلدای آنها دستهای خالی پدری است بیمار و زحمتکش...
دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۳:۵۱
اشاعه فحشا و بی بندوباری با ماهواره
وبلاگ "جنگ نرم"

دشمن که همواره اشاعه فرهنگ دینی و اعتقاد به خداوند و معنویات را مانع اصلی هدف های خود می بیند برای کم رنگ کردن این اعتقادات با ایجاد خلل در اعتقادات قشر جوان در به انحراف کشاندن و بی هویت کردن آنها سخت می کوشد.
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۲:۰۹
امام جمعه هیرمند: جوانان فعالیت های فرهنگی انجام دهند
وبلاگ "نسیم هیرمند" منتشر کرد

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸:۱۵
 شبکه های ماهواره ای و تخریب خانواده های ایرانی/ رواج خیانت در میان زوجین
وبلاگ سیستانیها :

هنگامی که اعضای خانواده در روزهای متوالی سریال های نامناسب ماهواره را که هدف آنها عادی سازی روابط با نامحرم است، مشاهده می کنند خیانت به همسر برای آنها عادی می شود.
پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵:۳۳