سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۴/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۴
شناسه خبر: ۴۲۳۳۹۰
 
ندای هیرمند گزارش می دهد:
شهردار جوان دوست محمد تا چه میزان می تواند برابر خواسته شهروندان موفق باشد ؟
پس از کش وقوسهای فراوان و بررسی چندین گزینه  ،شهردار جدید شهرمرزی دوست محمد معرفی شد . 

به گزارش ندای هیرمند؛شهر مرزی دوست محمد در زمره شهرستانهای است  که در مدت زمانی کوتاه از زمان  شهرستان شدن چندین شهردار کرسی مدیریت را آن را بدست گرفته وهریک بعد از مدتی کوتاه وبنا به دلایلی خاص از گردونه شهرداری برکنار،یا استفاء نموده اند .

این بار نوبت به شهرداری جوان با سابقه فعالیت چندین ساله در  شهرداری شهرستان زابل رسیده است و اینکه تا چه میزان می تواند در ایجاد تحول و تغییر شکل و شمایل شهر برابر خواسته شهروندان موفق باشد در ادامه باید منتظر ماند. 

آنچه مشهود است  اینکه از گذشته تا کنون بسیاری از طرحها وزیر ساختهای شهری از آسفالت خیابانها،کوچه ها ،ایجاد بلوارها و توسعه فضای سبز شهری برابر انتظار شهروندان ودر حد انتظار نبوده است .

پس از پایان دوره اولین شهردار شهر دوست محمد که توانست نمایی شهر را کمی متحول کند در ادامه هیچ یک از شهردارن نتوانستند تحولی نو در شهر را بوجود آورند وپس از یک دوره چندین ساله تحولاتی اندک در چند ماه گذشته که  از سوی سرپرست شهرداری انجام شد  میتوان گفت رضایت شهروندان را تا حدودی به دنبال داشته است .

هر چند بسیاری از اعتبارات شهرداریها از محل منابع مردمی و مشارکت تک تک شهروندان تامین می شود باید دید  تا این شهردار جوان با چه برنامه های تصمیم به تغییر در شکل وشمایل شهر در تعامل با  شورای شهر ،شهروندان و استفاده از این ظرفیتها  گرفته است وآیا می تواند موفق باشد ؟

امید است اعضای شورای شهر دوست محمد که شهردار جدید با نظر آنان انتحاب وبر کرسی مدیریت شهری قرار گرفته است در انعکاس تجربیات و بکار گیری راهکارهای جدید همگام با وی در جهت آبادانی شهر تلاش کنند . 

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها