سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۵/۲/۱۲ - ۱۲:۱۰
شناسه خبر: ۴۲۳۸۱۰
 
شهردار دوست محمد: 
اضافه کار کارکنان شهرداری پس از دوازده سال پرداخت شد/ الویت اول شهرداری فضای سبز شهر است
مهدی پودینه گفت: پس از دوازده سال فعالیت شهرداری در شهر دوست محمد ، نخستین بار در سال 95 اضافه کار کارکنان شهرداری پرداخت شد تا کارمندان این سازمان بتوانند با روحیه بهتری به امور کار های شهری بپردازند.

به گزارش ندای هیرمند؛ شهرداری از جمله سازمان هایی است که  با توجه به فعالیت های مفید میتواند در امور شهری و همچنین زیبا سازی شهر میسر واقع شود.

شهرستان هیرمند پس از سالها مدیریت ضعیف در این سازمان با انتخاب شهردار چهارم، این روزها را با توجه به فعالیت چشم گیر شهرداری در آرامش کاری رو به پیشرفت سپری میکند که امید است این فعالیت ها همچنان در راه آبادانی شهرستان مرزی هیرمند ادامه داشته باشد.

 

اضافه کار کارکنان شهرداری پس از دوازده سال پرداخت شد

 

مهدی پودینه شهردار شهر دوست محمد از پرداخت اضافه کار به کارکنان این سازمان خبر داد و افزود : پس از دوازده سال فعالیت شهرداری در شهر دوست محمد ، نخستین بار در سال 95 اضافه کار کارکنان شهرداری پرداخت شد تا کارمندان این سازمان بتوانند با روحیه بهتری به امور کار های شهری بپردازند.

وی افزود: کارکنان شهرداری از جمله قشر زحمت کش جامعه محسوب میشوند که متاسفانه هیچ گاه در چشم نبوده اما با وجود تمام مشکلات باز هم در امور کارها کوتاهی نکرده اند  از این رو  حقوق و مزایای این قشر باید به موقع و سر وقت پرداخت شود.

 

الویت اول شهرداری فضای سبز شهر است

 

شهردار شهر دوست محمد بیان داشت:  با توجه به اینکه فضای سبز میتواند چهره ی زشت شهر را به شکل باورنکردنی زیبا سازد فضای سبز شهرستان در الویت کارها قرار دارد.

وی ابراز کرد : در شش ماه آینده تغییرات بخصوصی از شهر دوست محمد به چشم خواهد خورد که قطعا رضایت مندی شهروندان که مهترین مولفه این سازمان است را در پی خواهد داشت.

پودینه خاطر نشان کرد: محله کندو اولیا شهر دوست محمد از وضعیت خوبی از نظر بهداشتی برخوردار نیست، به همین جهت برنامه های خاصی در جهت پیشرفت در این محله برنامه ریزی شده است.

وی ادامه داد : سطل های زباله ای در جهت رفاه شهروندان محله کندو خریداری شده است که به زودی در محل نصب خواهد گردید و امید میرود که شهروندان خود در امر نگهداری آنان کوشا باشند.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها