سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۵/۶/۲۸ - ۰۸:۵۹
شناسه خبر: ۴۲۵۱۴۲
 
شهردار دوست محمد:
حمایت از قهرمانان وظیفه همه ی نهادهاست/امید آرامی اهداف والاتری دارد
مهدی پودینه شهردار دوست محمد گفت: حمایت تنها مسئله ای است که یک ورزشکار در راه رسیدن به اهداف والای خود به آن نیاز پیدا می کند.

به گزارش ندای هیرمند؛ در پی قهرمانی امید آرامی کشتی گیر سیستانی و دلاور کشورمان خیلی عظیمی از پیام های تبریک در جهت روحیه دادن به این ورزشکار سرازیر شده است.

شهرداری دوست محمد که قبل از اعزام آرامی به بازیی های جهانی از وی دعوت به عمل آورده بود ، امروزه پس از کسب عنوان قهرمانی و دریافت نشان طلا رقابت های کشتی فرنگی جهان پیام تبریک ارسال نموده است.

مهدی پودینه شهردار دوست محمد به ندای هیرمند گفت: حمایت تنها مسئله ای است که یک ورزشکار در راه رسیدن به اهداف والای خود به آن نیاز پیدا می کند.

وی افزود : پرورش قهرمانان در سیستان نباید به آرامی ختم شود و در آینده نزدیک امید می رود که شاهد ظهور قهرمانانی برجسته و بزرگی از خطه سیستان باشیم.

شهردار دوست محمد بیان داشت: با وجود اینکه امید آرامی توانسته است عنوان قهرمانی رقابت های جهانی را کسب کند بار دیگر شهرداری دوست محمد در نظر دارد از وی به عنوان تقدیر و حمایت دعوت به عمل آورد.

پودینه خاطر نشان کرد: قدر دانستن از زحمات ورزشکاران روحیه دیگر نفرات را در زمینه های ورزشی دیگر بالا برده و در نهایت باعث افتخار آفرینی برای استان خواهند شد و این وظیفه همه ی نهاد ها و سازمان ها است که در این زمینه بکوشند تا روند افزایش قهرمانان در سیستان تاثیر گذار باشند.

 

انتهای پیام/

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات
۱۳۹۵/۶/۲۹ - ۲۳:۵۰
0
0
نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
نظر شما :    
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
  • جناب شهردارگرچه توجه به ورزش وورزشکارکارمطلوبی است.ولی به آرامی های هیرمندتوجه کنیدکه درجمع ما کم نیستند.زیرساختهای قهرمان پروردرشهرما وضع مناسبی ندارند .اصلاهیرمندجایی برای مطرح شدن چهره هانیست.همه چیزدرزابل خلاصه شده وحتی بعضی ازدوستان ازذخایری که ازلحاظ نیروی انسانی قوی درشهرستان هیرمندوجوددارد،،اطلاعی ندارند.

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها