سرویس : شهدا
زمان : ۱۳۹۶/۱۲/۳ - ۰۸:۳۷
شناسه خبر: ۴۳۰۵۶۰
 
وصیت نامه شهید؛
وصیت نامه شهید محمد کاظم بیانی
وصیت نامه شهید محمد کاظم بیانی در سایت خبری ندای هیرمند قرار گرفت.

به گزارش ندای هیرمند؛ شهید محمد کاظم بیانی  فرزند : محمود در دهم شهریور 1345 چشم به جهان گشود  وی در راستای خدمت به جمهوری اسلامی ایران و پاسداری از انقلاب اسلامی وارد جبهه دفاع مقدس میشود سر انجام وی  در بیست و پنج مرداد 1362 در شلمچه  به فیض شهادت نائل می آید.

سلام بر امام امت که رهبری وی چون پیامبر است برای این ملت، درود بر حسین ابن علی (ع) یکه تاز میدان جهاد و شهادت و اسوه شهامت و شجاعت و سلام بر یاران صدیقش که چون پروانه وار به دور شمع وجود حسین جمع شدند و پروانه وار سوختند، درود بر تمام شهیدان راه حق و آزادی سلام بر پدر و مادر عزیزم که فرزندی را به این سن رساندند و روانه جبهه ساختند و سلام بر ملت شهیدپرور و قهرمان زابل، چند کلمه به عنوان وصیت نامه می نویسم: قبل از هر چیز بگویم که اگر روحانیون نبودند تا چندین سال دیگر آمریکا و ابرقدرت ها بر گرده ما سوار بودند، و از ما به عنوان یک برده استفاده می کردند، پس قدر روحانیون را بدانید و به هر قیمتی شده از آنان پشتیبانی کنید، تا می توانید از ارگان های انقلابی پشتیبانی کنید . چون ضد انقلاب می خواهد شما را از یکدیگر جدا کند . تنها چیزی که شما را به پیروزی رسانده حفظ وحدت بوده و هست پس دست از تفرقه و جدایی بردارید. در این زمان که زمان جنگ است، ممکن است در جامعه کمبودهایی وجود داشته باشد ، از این کمبودها ناراحت نشوید که خداوند در هر لحظه شما را آزمایش می کند. امت گرامی به فرموده های امام خمینی عزیزگوش فرا دهید که پیروزی شما در اطاعت از فرموده های این مرد کبیر است و به مجالس عمومی خصوصاً مجالس دعا و ... قرآن توجه زیاد کنید و همیشه امام را دعا کنید . برادران و خواهران سعی کنید دست به دست یکدیگر

 دهید و منافقین را از صحنه به در کنید و هیچ فرصتی به آنها ندهید که بخواهند فعالیت خود ادامه دهند . برادران سعی کنید که هرچه زودتر به یاری رزمندگان در جبهه ها بشتابید . زیرا بعد از جنگ با عراق جنگ با اسرائیل صهیونیزم  است . خواهران عزیزم سعی کنید در ظاهر و کارهای مفید به رزمندگان کمک کنید و پشتیبان محکمی برای رزمندگان در جبهه ها باشید . برادران عزیزم این راهی که رفته ام هر چند پیروزی است و آرزویم شهادت است، اگر پیروز شدیم به جای خود و اگر به آرزویم رسیدم ، شما باید راهم را ادامه دهید و آن چنان مشت محکمی بر دهان این منافقین بزنید که دیگر با ملت طرف نشوند . خواهران عزیزم وقتی به آرزویم رسیدم شما باید راهم را زینب وار ادامه دهید  خواهران و برادران عزیزم وظیفۀ شما است که [ به] رزمندگانی که در جبهه هستند ، کمک کنید و برای آن ها نیرو و یا امکانات مورد نیاز بفرستید و شما هستید که [ باید] پشتیبان رزمنده ها باشید و نگذارید منافقین در داخل به کار و راه خود ادامه دهند . پدر و مادر عزیزم من در زندگی شما را خیلی ناراحت کرده ام و اکنون که عازم جبهه جنگ هستم قدر شما را فهمیده ام. پدرو مادر عزیزم می دانیم که سخت است ولی اگر من کشته شدم از شما می خواهم که برای من گریه نکنید برای حسین (ع) گریه کنید چون اگر خدا قبول کند، شهید هستم و کسی که شهید می شود، تازه اول زندگی خود را شروع کرده است، آن هم نزد خدا. پدر و مادر عزیز من در زندگی به شما خیلی زجر رسانده ام مرا ببخشید  و از شما می خواهم که برای من از تمام دوستان و خویشان و آشنایان رضایت طلب کنید پدر و مادر عزیزم وقتی که شهید شدم شما باید خوشحال باشید، حوصله به خرج دهید . از مردم دعوت کنید در تشییع
جنازه ام شرکت کنند و اگر امکان دارد، مرا در شب جمعه دفن نمایید و اگر امکان دارد مرا در مشهد دفن نمایید. در پایان چند وصیت دارم که برایتان می نویسم.از پدر و مادر و خواهران و برادرانم که اگر من شهید شدم و به آرزویم رسیدم در میان مردم برایم گریه نکنید ، زیرا اگر گریه کنید، این منافقین خوشحال خواهند شد و روح من آزرده خواهد شد.  از تمام خواهران و برادران زابل می خواهم که امام را تنها نگذارند و دعا کنند که طول عمر امام تا ظهور مهدی ( عج) ادامه داشته باشد و برای رزمندگان هم دعا کنند که به پیروزی برسند هر چند پیروزی نزدیک است انشاءالله. از پدر و مادرم می خواهم که مرا در مشهد در کنار قبر دیگر شهیدان به خاک سپارند.  از برادرم محمدرضا می خواهم که اگر شهید شدم در شب جمعه برای من دعای کمیل بخواند و برایم دعا کند تا گناهانم آمرزیده شود.  دلم می خواهد در تشییع جنازه ام کسی برایم گریه نکند، تا این منافقین نفهمند و با کشته شدن جوان 17 ساله به خود آیند و به راه اسلام برگردند.  تنها تنها خواهشی که از شما مردم زابل دارم این است که برای رزمندگان در جبهه دعا کنید تا پیروز شوید. از تمام مردم حزب الله می خواهم که رابطه خود را با سپاه و با فرمانداری و روحانیون و ارگان های انقلابی قطع نکنند و جوانان داوطلبانه به جبهه بروند سنگرها و شهیدان را پر کنند. مرگ در راه خدا حجله دامادی ماست                   ای خدا حجله به آیین ده و دامادم کن
 خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگه دار.
 محمدکاظم بیانی

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۸:۰۰
سومین روز سیلاب در سیستان به روایت تصویر
پس از گذشت سه روز همچنان سیلاب در حال پیش روی می باشد و چندین روستای شهرستان هیرمند به زیر آب رفته است.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۴:۲۶
11روستای شهرستان هیرمند در معرض آبگرفتگی و تخلیه
بر اثر ورود سیلاب هم اکنون ۱۱ روستا در منطقه سیستان در معرض آبگرفتگی قرار گرفته و تخلیه هستند.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۴:۲۵
نجات بیمار قلبی با درایت و وظیفه شناسی اورژانس 115 زابل
فردی از روستای سیل زده نمرودی از توابع شهرستان هیرمند با مراجعه به آمبولانس 115 مستقر در منطقه نیاتک درخواست کمک برای یکی از بستگان خود می نماید.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۳:۰۰
وجود مارهای سمی، خطری در مناطق سیل زده منطقه سیستان
وجود مارهای سمی که توسط سیلاب از لانه های خود بیرون آمده اند جان ساکنین مناطق سیل زده را تهدید می کند.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۰۰:۴۴
گزارش تصویری / سیل به روستا های شهرستان هیرمند رسید
سیلاب رودخانه نیاتک شهرستان هیرمند پس از شکستن سیل بند چندین روستا را گرفتار سیلاب کردو
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۶:۰۰
تلاش برای ترمیم سیل بند شکسته شده نیاتک
نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه بسیجیان در حال تلاش برای ترمیم دایک شکسته شده نیاتک برای جلوگیری از افزایش سیلاب .
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۵:۴۸
استقرار نفربرهای زرهی برای انتقال سیل زدگان/ در حال ایجاد سیل بند در بالادست دایک شکسته شده هستیم.
فرمانده نیروی زمینی سپاه از تلاش بی وقفه نیروها برای ایجاد سیل بند در مسیر ورودی آب از کشور افغانستان به منطقه سیستان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۰:۵۷
3 روستا تخلیه و 8 روستای هیرمند در معرض خطر است ‏
فرماندار شهرستان هیرمند اظهار داشت : 3 روستای داشک، نمرودی ‏ودهمرده زیر آب رفته و تخلیه شده است.‌‎
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۰:۵۰
به زیرآب رفتن یک واحد آموزشی در شهرستان هیرمند
با زیر آب رفتن دبستان امام زمان (عج) روستا داشک در اثر سیلاب رودخانه نیاتک 9مدرسه دیگر در شهرستان هیرمند شرایط مناسبی ندارند.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۰۷:۴۴
سیل بند نیاتک در محدوده روستای داشک ترمیم شد
بامداد امروز با تلاش نیروهای بسیجی و مردم محلی دایک شکسته شده رود نیاتک در حاشیه جاده هیرمند به نیمروز ترمیم شد .

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۳:۲۷
آخرین جزئیات سیل در سیستان وبلوچستان/ از قطع فیبرنوری و تخریب منازل تا اسکان اضطراری 130 خانوار در چابهار.
بارش شدید باران در شهرهای مختلف سیستان وبلوچستان ضمن مسدود کردن راه ها و آبگرفتگی معابر، خساراتی هم به منازل مسکونی مردم وارد کرد.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۰۹:۳۲
تمامی تمهیدات لازم برای کنترل و مهار سیلاب انجام شده است
در حال حاضر آب از تمامی خروجی های سطح شهرستان به تالاب هامون هدایت می شود و هیچگونه مشکلی در شهرستان هیرمند وجود ندارد.
۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۳:۲۲
همراهی سعودی ها با ملخ ها/ نقش شوم عربستان برای نابودی مزارع ایران!
حجم و تعداد زیاد ملخ های صحرایی حمله کننده به مزاع جنوبی کشور نشان دهنده این حقیقت است که عربستان عمدا با این آفت مبارزه نکرده تا هجوم آنان موجب نابودی کشاورزی ایران شود.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۱:۵۱
سرگردانی تعدادی از تریلی ها حامل سوخت ایرانی در کشور افغانستان
منابع محلی از سرگردانی تعداد زیادی از تانکر های ایرانی حامل سوخت در خاک افغانستان اطلاع دادند.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۱:۱۹
​کشف و ضبط 300هزار لیتر سوخت قاچاق به ارزش ریالی 15میلیارد ریال در خاش.
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز سیستان وبلوچستان از کشف 300هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان خاش خبر داد.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۰:۵۷
​آغاز رژه نیروهای مسلح در زاهدان.
همزمان با 29فروردین ماه و روز ارتش، رژه یگان های مسلح در زاهدان و سراسر سیستان وبلوچستان آغاز شد.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۰۰:۴۴
گزارش تصویری / سیل به روستا های شهرستان هیرمند رسید
سیلاب رودخانه نیاتک شهرستان هیرمند پس از شکستن سیل بند چندین روستا را گرفتار سیلاب کردو
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۶:۰۰
تلاش برای ترمیم سیل بند شکسته شده نیاتک
نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه بسیجیان در حال تلاش برای ترمیم دایک شکسته شده نیاتک برای جلوگیری از افزایش سیلاب .
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۵:۴۸
استقرار نفربرهای زرهی برای انتقال سیل زدگان/ در حال ایجاد سیل بند در بالادست دایک شکسته شده هستیم.
فرمانده نیروی زمینی سپاه از تلاش بی وقفه نیروها برای ایجاد سیل بند در مسیر ورودی آب از کشور افغانستان به منطقه سیستان خبر داد.