سرویس : شهدا
زمان : ۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۰۹:۱۳
شناسه خبر: ۴۳۰۸۰۶
 
وصیت نامه شهید غلامرضا پور جوادیان
وصیت نامه شهید غلامرضا پور جوادیان در سایت خبری ندای هیرمند قرار گرفت.

به گزارش ندای هیرمند؛ وصیت نامه شهید غلامرضا پورجوادیان فرزند : حیدر در پنجم بهمن 1339 چشم به جهان گشود  وی در راستای خدمت به جمهوری اسلامی ایران و پاسداری از انقلاب اسلامی وارد جبهه دفاع مقدس میشود سر انجام وی  در بیست و چهارم دی 1361 در سومار به فیض شهادت نائل می آید.

خدایا تو شاهدی که چیزی عزیزتر از جانم ندارم تا فدای اسلام و قرآن کنم.

من یک سرباز و فرزند امام خمینی هستم.


با یاری خدا به جبهه می روم و [ برای] تداوم انقلابم و امنیت میهنم پای در پوتین می کنم.

از شما می خواهم که این حسین زمان، خمینی بت شکن را تنها نگذارید.

خدای را شکر کنید که هم چون فرزندی پروراندید که در راه اسلام با کافران جنگ کند.

همسرم امیدوارم که شما هم چون زینب(س) باشید.


 می خواهم به جبهه بروم، نه برای پیروزی ظاهری بر عراق، بلکه برای انجام تکلیف.


 دنیا برای عاشقان الله بسیار کوچک است و تحمل ناکردنی.


 این جنگ ایران و عراق نیست، بلکه جنگ حق و باطل است.


 از امام خمینی به عنوان یک جهت یاب و یک قطب نما استفاده کنیم و ر دپای او را بگیریم و به
 دنبالش برویم.

خدایا تو شاهدی که چیزی عزیزتر از جانم ندارم تا فدای اسلام و قرآن کنم .

ندای هل من ناصر ینصرنی امام شهیدمان حسین از آن سوی کوه های غرب در صحرای کربلا هنوز به گوش می رسد و قلب عاشقان راهش را در خود می سوزاند. ولیکن خوشا به حال آن عاشقی که خدایش توفیق دهد، با خلوص پاک و نیتی که تنها و تنها برای خدا باشد، این راه را بپیماید و قفس تنگ و تاریک تن را بشکند و روحش پروازکنان به معشوق واصل گردد ،  زیرا که دنیا با تمام دورنگی ها و چهره های نفاق و منافقان برای عاشقان الله بسیار کوچک است و تحمل ناکردنی.من یک سرباز و فرزند امام خمینی هستم . اینک با یاری خدا به جبهه می روم و [ برای ] تداوم انقلابم و امنیت میهنم پای در پوتین می کنم و خدا را یاری می طلبم، و از او می خواهم که هدایت کند، از شما می خواهم که این حسین زمان، خمینی بت شکن را تنها نگذارید و دستورات او را موبه مو اجرا کنید . شما ای پدر و مادرم استدعا دارم خود را ازصبرکنندگان قرار دهید و خدای را شکر کنید که هم چون فرزندی پروراندید  که در راه اسلام با کافران جنگ کند. همسرم امیدوارم که شما هم چون زینب (س)باشید و در تربیت فرزندمان کوشا باشید . از برادرم می خواهم که دنباله روی امام بزرگوارمان خمینی بت شکن باشد  مکتبی که شهادت دارد اسارت ندارد اکنون که می خواهم به جبهه بروم، نه برای پیروزی ظاهری بر عراق، بلکه برای انجام تکلیف همان تکلیفی که خداوند بر دوش  ، انسان نهاد و به حق که شانه های انسان از تمام کوه ها مناسب تر برای تحمل این بار است، زیرا کوه ها نیز نتوانستند این بار را تحمل کنند بله همان تکلیفی که بر دوش پیامبر اکرم (ص) نهاده شد و از آن به بعد نیز بر دوش هر کس که خود را پیر و مکتب او بداند می باشد و میزان ارز ش های انسانی در هرکس به میزان قدرت تحمل این بار است، و این ایستادگی و مبارزه با طاغوت درونی و طاغوت برونی جهانی، این جنگ ایران و [...]عراق نیست، بلکه این جنگ حق و باطل است، جنگ هابیل  و قابیل  است، جنگ موسی وفرعون  جنگ پیغمبر (ص) وکفار قریش،جنگ معاویه و جنگ امام علی (ع ) ، و جنگ یزید  و امام حسین (ع) است . این جنگی است که از روز خلقت بشر تا روز ظهور امام زمان( عج) وجود داشته و خواهد داشت . حال این بر ماست که در این جنگ کدام طرفی باشیم. فکرگوشت و تخم مرغ و بنزین را از سر خود برای چند لحظه هم که شده بیرون کنند و با خویشتن دمی رو راست باشند، از امام خمینی به عنوان یک جهت یاب و یک قطب نما استفاده کنیم، ردپای او را بگیریم و به دنبالش برویم.کلمه ای که برای من زیباتر از هر چیز بود . « مادر » مادر جان سلام . چه کلمه قشنگی امیدوارم خدا ما را ببخشد و در نبودن من گریه نکن : همسر عزیزم امیدوارم بتوانی مراببخشی به خاطر این زندگی کوتاه و پرمشقتی که با من داشتی خود بهتر می دانی چه علاقه ای به تو داشتم و دارم ، تمام زندگی خود را به تو سپردم و از آن ها برای خوشبختی دختر عزیزم اعظم استفاده کن، او را هم چنان بزرگ کن که من آرزو داشتم.

 

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها