سرویس : شهدا
زمان : ۱۳۹۷/۳/۱۰ - ۱۰:۵۰
شناسه خبر: ۴۳۱۱۶۳
 
وصیت نامه شهید:
وصیت نامه شهید عباسعلی چیت بند
وصیت نامه شهید عباسعلی چیت بند در سایت خبری ندای هیرمند قرار گرفت.

 به گزارش ندای هیرمند؛ وصیت نامه شهید عباسعلی چیت بندی فرزند : محمد علی در یکم اردیبهشت 1346  چشم به جهان گشود  وی در راستای خدمت به جمهوری اسلامی ایران و پاسداری از انقلاب اسلامی وارد جبهه دفاع مقدس میشود سر انجام وی  در بیست و ششم اسفند 1362 در جزیره مجنون به فیض شهادت نائل می آید.

 

این الطالب بدم المقتول سلام بر زینب زمانم، گل سرخ زندگیم، بزرگ فداکارم و سلام بر کسی که رنجهاي زندگی را تحمل کرد و لب به سخن نگشود. نمیدانید که چقدر خوشحالم که هم اکنون دارم اینهـا را مینویسم. خدا را شکر میکنم که مرا هدایت کرده بـه راه مـستقیم، خـط اسـلام. خـدایا شکر که آن ناقابل جان که داشتم در راه اسلام فدا کنم. پدر و مادر عزیز برادران و خواهران از شما میخواهم که در اولین لحظه اي که خبر شهادت فرزند حقیر و ناقابلتان را میشـنوید خوشحال باشید چون فرزندتان نمرده، بلکه نزد شماست و دین خود را به اسـلام ادا کـرده است. خدایا تو شاهدي که چیزي عزیزتر از جـانم نـدارم تـا فـداي اسـلام و قـرآن بکـنم. پروردگارا تو خودت یار و یاور امام امت خمینی بت شکن باش مـن بـه خـانواده دوسـتانم سفارش میکنم تا خون در رگ دارند پیرو خط امام باشند و از انقلاب اسلامی دفاع کنند از شما میخواهم که پس از شهادتم گریه و زاري نکنید بلکه خوشحال باشید. زیرا من پیـروز و موفق شده و به آرزوي خود رسیده ام و امیدوارم برادران و دوسـتان مـن بعـد از مـن بـا پایداري خود مرز و بوم این کشور اسلامی را از دشمنان پلید و کافر بگیرند. من شما را بـه خواندن نماز سفارش میکنم و از قرآن و نهج البلاغه و ارشادهاي اسلامی دوري نکنید و از گناهان نیز دوري کنید. و بالاخره سلام بر مادر همیشه خوبم کسی که قلبم براي او میتپـد. مادر هنوز آن تبسم هاي شیرینت آن پندهاي حکمت آمیزت، آن فداکاري هایت از پرده چشم و گوش بینایم بیرون نرفته، که دست تقدیر زمان ما را از همه جدا کرد. مادر و پـدر عزیـزم هر موقع به یاد من افتادید و خواستید گریه کنید و یـا سـر قبـرم بیاییـد آن لحظـه بـه فکـر حسین (ع) و پیروانش باشید که در آن فرمان چگونه با یزید براي آزادي مسلمانان از زیر سلطۀ کفار، خود و فرزندانش را دو دستی تقـدیم حـق تعـالی نمـود. آخـر مگـر مـیشـود بگذاریم این کافران صدامی بر مسلمانان پیروز شوند نه، نـه، بگیریـد سـلاحم را تـا ببینیـد چطور با چنگ و دندانم با ستمگران و از خدا بیخبران ستیزه میکنم. شاید من نتوانم کسی از کفار را از بین ببرم، پس بگذارید خونم به خون دیگر شهدا بپیوندد و کفـار در آن غـرق شوند. «والسلام» چیت بندي.«االله اکبر

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها