سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۷/۳/۱۳ - ۰۸:۵۳
شناسه خبر: ۴۳۱۱۷۶
 
امام خمینی (ره) ماندگارترین چهره تاریخ معاصر کشور است
کارشناس مذهبی و سیاسی آموزش و پرورش شهرستان هیرمند گفت:امام راحل بارها دعا می کردند که خدا ایشان را در کنار شهدا بپذیرند و دیری نگذشت که این دعا مستجاب شد و روح خدا در کنار شهدا آرام گرفت.

امیر فرزادی در گفت و گو با پایگاه خبری ندای هیرمند؛ گفت: امام خمینی (ره) ماندگارترین شخصیت تاریخ معاصر ایران است که با به ثمر نشستن انقلاب اسلامی توسط ایشان مسیر کشور را از بی راهه به سمت اسلام و رهنمود های قرآنی کشاند.

کارشناس مذهبی و سیاسی آموزش و پرورش شهرستان هیرمند تصریح کرد: چهاردهم خرداد 68 در خاطره ملت وفادار ایران به تلخی یاد می شود زیرا امامی که سالها در غم و شادی در کنار این ملت بود روحش به خدا پیوست و البته ،با شناختی که از ملت شجاع ایران داشت دلش آرام گرفت و در کنار شهدای 15 خرداد و شهدای دفاع مقدس پذیرفته شد.

وی ادامه داد: امام راحل بارها دعا می کردند که خدا ایشان را در کنار شهدا بپذیرند و دیری نگذشت که این دعا مستجاب شد و روح خدا در کنار شهدا آرام گرفت.

 فرزادی تصریح کرد: اما این ملت اگر در هجران حضرت روح الله سینه اش داغدار شد اما در همراهی حضرت سید علی امیدوار به ادامه راه امام خمینی (ره) کبیر شد و راهی که امام عزیز و شهیدان به ما نشان داده بودند را رهبری شجاع ،آگاه  دلسوز و انقلابی رهمون گشت.

کارشناس مذهبی و سیاسی گفت: امروز باری دیگر در سالگرد انتصاب حضرت امام خامنه ای به رهبری انقلاب اسلامی ، عهد و پیمان مجدد با مقام معظم رهبری خواهیم بست.

 

انتهای پیام/

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.