سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۱۱:۴۱
شناسه خبر: ۴۳۱۴۴۲
 
داشتن پارک مناسب دغدغه خانواده های هیرمندی می باشد
وقتی ‌که اسم پارک و فضای سبزدر میان باشد باید محیطی مناسب برای گذراندن اوقات فراغت خانواده‌ها به‌خصوص کودکان مهیا باشد که متاسفانه در شهرستان هیرمند اینگونه نیست.

به گزارش ندای هیرمند ،با خنک شدن هوا بیشتر شهروندان خواهان گذراندن اوقات فراغت خود و خانواده‌ها به‌خصوص فرزندانشان صبح و یا عصر را در پارک‌های شهر سپری ‌کنند.

وقتی ‌که اسم پارک و فضای سبزدر میان باشد  باید محیطی مناسب برای گذراندن اوقات فراغت خانواده‌ها به‌خصوص کودکان مهیا باشد.

 اما متأسفانه فضای تنها پارک‌ شهردوستمحمد  باعث شده که خیلی از شهروندان به‌خصوص کودکان نتوانند اوقات فراغت خوبی داشته باشند چراکه نبود امکانات مناسب بازی وعدم فضای سبز مناسب سبب شده از بازی کردن کودکانه در پارک‌ بی‌بهره باشند.

امروز بی‌توجهی مسئولین امر از جمله شهرداری باعث شده در زمانی که اکثر کودکان در شهرهای بزرگ از امکانات مناسبی برخوردارند که به همت دستگاههای مرتبط فراهم شده است؛ کودکان این دیار از حداقل امکانات بازی نیز محروم باشند.

پارک ملت شهر دوست محمد تنها پارک شهرستان هیرمند می باشد که می تواندشهروندان و روستاییان را برای بازدید و استفاده از پارک جذب نماید در حالی که چندین سال است قول بازسازی پارک از سوی متولیان امر داده می شود اما در ظاهر تفاوت چندنانی نکرده و رضایت شهروندان جلب نشده است.

پارک ملت شهر دوست محمد در حاشیه خیابان دانش با وسعت 20 هزار متر قرار دارد و در صورت بازسازی مورد استقبال خانوده ها قرار خواهد گرفت.

ارسال به شبکه های اجتماعی
کلید واژه های مطلب:
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.