سرویس : اخبار استان
زمان : ۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۱:۲۷
شناسه خبر: ۴۳۱۴۴۵
 
رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت هیرمند:
۵ انبار متعلق به محتکرین شناسایی و به تعزیرات حکومتی معرفی شدند
در راستای مبارزه با افراد و واحدهای صنفی محتکر تعداد ۵عدد انبار در سطح شهرستان شناسایی شد که کالاهای انها در سامانه جامع انبارها به ثبت نرسیده بود و پرونده صاحب اموال به جهت رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی زابل ارسال شد.

به گزارش ندای هیرمند ،غلامرضا پیری رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت هیرمند گفت : ۵ انبار متعلق به محتکرین در شهرستان  هیرمند شناسایی و به  جهت سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی شدند. 

 رئیس اداره صنعت و معدن و تجارت هیرمند گفت :در راستای مبارزه با افراد و واحدهای صنفی محتکر تعداد ۵عدد انبار در سطح شهرستان شناسایی شد که کالاهای انها در سامانه جامع انبارها به ثبت نرسیده و دراین راستا پرونده صاحب اموال به جهت رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی زابل ارسال و پس از صدور رای اموال در اختیار ادره صنعت معدن تجارت هیرمند قرار گرفتند.

وی افزود :همچنین بلافاصله مباشرین فروش توسط ادره صنعت انتخاب و توزیع کالاها در ۵ نقطه شهرستان با قیمت مصوب تنظیم بازار شروع شد.

پیری خاطر نشان کرد: این اقلام ۱۵درصد زیر قیمت بازار بین شهروندان توزیع می شود .

وی با اشاره به اینکه  اقلام‌ شامل برنج.روغن.و قند و....میباشد افزود : همشهریان میتوانند در صورت تمایل به خرید به مباشرین که در سطح شهرستان اقدام به نصب پلاکارد کالای تنظیم بازار نموده اند می توانند مراجعه و خرید نمایند.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.