سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۵:۴۲
شناسه خبر: ۴۳۱۴۴۷
 
برگزای همایش سران طوایف حوزه سیستان در شهرستان هیرمند
به مناسبت فرا رسیدن نهم دی ماه همایش سران طوایف و معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان با حضور رئیس هیات رزمندگان‌اسلام استان سیستان و بلوچستان،فرماندار هیرمند،امامان جمعه اهل تسنن و تشیع،فرماندهان نواحی سیستان و معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان در شهرستان هیرمند برگزار شد.

به گزارش ندای هیرمند ،به مناسبت فرا رسیدن نهم دی ماه همایش سران طوایف و معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان با حضور رئیس هیات رزمندگان‌اسلام استان سیستان و بلوچستان،فرماندار هیرمند،امامان جمعه اهل تسنن و تشیع،فرماندهان نواحی سیستان و معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان در شهرستان هیرمند برگزار شد.

سردار باغبانی رئیس هیئت رزمندگان اسلام استان سیستان و بلوچستان در این همایش با گرامیداشت حماسه نهم دیماه گفت: برگزاری همایش سران طوایف،معتمدین و ریش سفیدان منطقه سیستان حکایت از همراهی و همگامی این عزیزان با انقلاب اسلامی و ولایت فقیه را دارد.

وی افزود: امروز مردم بر باورها و اعتقادات دینی خود و ارزش های انقلاب اسلامی ایران ایستادگی دارند و با حضور خود در میدان ها این را به همه دنیا ثابت کرده اند و سران طوایف،معتمدین و ریش سفیدان عصاره مردم منطقه سیستان هستند.

سردار باغبانی بیان کرد: برگزاری این جلسات و نشست ها باعث شناخت و آگاهی بیشتر در خصوص توطئه های دشمن می شود،و این حضور سران طوایف،معتمدین و ریش سفیدان به معنی مبارزه با استکبار جهانی و ایادی او می باشد.

رئیس هیئت رزمندگان اسلام استان اظهار داشت: این انقلاب ثمره خون هزاران شهید گلگون کفن می باشد، و مردم استان سیستان و بلوچستان همواره پشتیبان انقلاب و ولایت فقیه بوده و هستند و امروز هم با آرمان های شهدا و امام شهدا تجدید میثاقی دوباره کردند.

وی گفت: هر آنچه که مقام معظم رهبری دستور بدهند ما تابع دستورات و فرامین رهبر معظم انقلاب خواهیم بود، تا روز به روز شاهد رشد،بالندگی و پویایی نظام و انقلاب اسلامی ایران باشیم.

رئیس هیئت رزمندگان اسلام استان تاکید کرد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی با راه انداختن جنگ اقتصادی و رسانه ای و توطئه های مختلف سعی دارند تا بین ملت و ولایت فقیه جدایی بیندازند،مردم باید هوشیار باشند تا این نقشه های دشمن را خنثی کنند.

همچنین حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در این همایش گفت: راه برون رفت از فتنه های اقتصادی و فرهنگی، شما سران طوایف،معتمدین و ریش سفیدان هستید.

امام جمعه هیرمند اظهار داشت: در فتنه 88 عده ای به دنبال قدرت طلبی بودند و با زیر پا گذاشتن حقوق اولیه مردم و به آتش کشیدن اموال بیت المال قصد تخریب نظام جمهوری اسلامی ایران را داشتند اما با بصیرت مردم و هوشیاری مقام معظم رهبری به اهداف شوم خود نزدیک نشدند.

وی افزود: هنوز فتنه های فروانی در راه است لذا با بصیرت و هوشیاری نباید اجازه نفوذ به این فتنه گران داده شود تا راه را برای دشمنان باز شود.

در ادامه این همایش محمد علی پیری فرماندار شهرستان هیرمند گفت: برای حفظ این انقلاب و نظام خون های زیاد و فروانی اهدا شده است،لذا حضور شما سران طوایف،معتمدین و ریش سیفدان در جلسات روشنگری و بصیرت افزایی برای مقابله با فتنه ها بسیار مفید و ارزشمند است.

وی افزود: فتنه گران و آشوب گران در محرم و دیماه سال 88 به خیابان آمدند و هتک حرمت های زیادی کردند اما مردم با بصیرت و انقلابی ایران اسلامی به میدان آمدند و پاسخ دندانشکنی به فتنه گران دادند و بساط آنها را جمع کردند.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.