سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۱:۲۱
شناسه خبر: ۴۳۱۴۴۹
 
همزمان با سراسر کشور:
امروز؛ نمایش بصیرت و میثاق امت با ولایت در مراسم یوم الله ۹ دی در هیرمند
حرکت مردمی 9 دی در شهرستان مرزی هیرمند ساعتی قبل در میدان امام علی (ع) با حضور پرشور و تجمع مردمی برگزار شد تا حماسه‌ای دیگر همزمان با 9 دی رقم بخورد.

به گزارش ندای هیرمندامروز مردم بصیر و ولایتمدار شهرستان هیرمند همزمان با سراسر کشور با شرکت پرشور و معنادار در تجمّع باشکوه و حماسی "9دی" بار دیگر بصیرت، دشمن‌شناسی، زمان‌شناسی و تکلیف‌گرایی خود را نشان دادند و مشت محکمی به دهان فتنه‌گران زدند.

حجت الاسلام گزمه امام جمعه هیرمند در این مراسم گفت : بعد از اتفاقات سال 88 ،روز نهم دی در تاریخ کشور به عنوان روز بصیرت نامگذاری شد و یکی از یوم الله های کشور قرار داده شد.

وی افزود : سال 88 همه کفر به میدان آمده و عوامل داخلی و بیرونی دست به دست داده بودند و فکر می کردند مردم از اعتقادات ، انقلاب و نظام خود دست کشیدند.

امام جمعه هیرمند ادامه داد : مردم وقتی دیدند در روز عاشورا یزیدیان زمان آمدند هتک حرمت کردند نسبت عزادان حسینی و امامشان به میدان آمد و سخنرانی ماندگاری انجام داد و خروش ملت در 9 دی نقشه های دشمنان را نقش بر آب کرد.

گزمه تصریح کرد : دشمن ملت ما را  نشناخته است ، با توجه به شریط سخت روزگار از انقلاب خود دست بر نخواهند داشت.

وی ادامه داد : اما عده ای در این راه خسته می شوند و سخت است برایشان پیموندن راه تعالی و ریزش می کنند ،خیلی ها ساکتین فتنه شدند و خیلی ها حامیان فتنه شدند.

وی گفت : نسل جوان همچون زمان پیروزی انقلاب و دفاع مقدس به میدان آمدند و امروز هم جوان حضور چشم گیر دارند در دفاع از انقلاب بر علیه توطئه های دشمنان .

امام جمعه هیرمند گفت : امروز در سوریه کسانی که سفارت خانه های خود را تعطیل کردند و دنبال نابودی سوریه و مردم سوریه بودند در حال بازگشت به سوریه هستند.

ابراهیم گزمه یاد آور شد :امروز آمریکا ذلیلانه از سوریه در حال فرار کردن است و در باطلاق یمن که به وسیله کشورهای عربی به وجود آورده است مانده است و دزدانه وارد عراق می شود.

وی خاطر نشان کرد :جبهه مقاومت در برابر دشمنان و تکفیری ها ایستادگی کرد و پیروز شد و پیروزی همراه با جبهه حق بوده و خواهد بود.

خطیب جمعه هیرمند افزود :آینده این مملکت متعلق به شما جوانان و نوجوانان است اگر آگاهی نداشته باشید و فتنه و فتنه گر نشناسید در دام فتنه گران خواهید افتاد و فتنه گر همواره با پرچم حق می آید.

گزمه در پایان گفت : در فتنه 88 دروغ تقلب در انتخابات برای ملت رو شد که رمز عملیات دشمن است و تنها ماندند سران فتنه و مردم بصیرت پیدا کردند

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.