سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۲۱:۱۲
شناسه خبر: ۴۳۱۴۵۷
 
امام جمعه موقت هیرمند :
دشمن چشم دیدن چهلیمن سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران را ندارد
امام جمعه موقت هیرمند؛ قیام نوزدهم دیماه آغاز مبارزه قاطع مردم علیه نیروی منحوس پهلوی می باشد.

به گزارش ندای هیرمند ، حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی امام جمعه موقت شهرستان هیرمند در خطبه های این هفته نمازجمعه ضمن سفارش به رعایت تقوای الهی و نظم در امور،گفت: نوزدهم دیماه در واقع یادآور قهرمانی های مردم ایثارگر قم می باشد، که در این روز علیه حکومت پهلوی قیام کردند.

امام جمعه  موقت هیرمند اظهار داشت: رژیم منحوس پهلوی مردمی که برای حمایت از ولایت فقیه و امام خود به خیابان ها آمده بودند همه را به گلوله بست و تعدادی از مردم را  زخمی و به شهادت رساندند.

خطیب موقت نماز جمعه شهرستان هیرمند گفت: به گفته اکثر بزرگان قیام نوزدهم دیماه آغاز مبارزه قاطع مردم علیه نیروی منحوس پهلوی می باشد، که در نهایت در 12 بهمن ماه سال 1357 انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید،که روز نوزدهم دیماه یک روز بزرگ و سرنوشت ساز برای مردم ایران در تاریخ جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود.

حجت الاسلام ظریف صیادی امام جمعه موقت هیرمند با اشار به کشف و حذف حجاب از سوی رژیم منحوس پهلوی اظهار داشت: حذف حجاب توطئه استکبار جهانی برای مبارزه با مذاهب اسلامی و قد علم کردن جلوی اسلام بود، و با حذف حجاب می خواست بی حجابی را در جامعه اسلامی رایج کند. 

امام جمعه موقت شهرستان هیرمند  بیان داشت: استکبار جهانی با قرار دادن افرادی در کشورهای اسلامی همانند امان اله خان در افغانستان،مصطفی اتاتورک در ترکیه و رضاخان پهلوی در ایران  به آنها ماموریت داده بود تا با مذاهب اسلامی مبارزه کنند.

 خطیب  موقت نماز جمعه شهرستان هیرمند تصریح کرد: وقتی مردم و علما و مراجع تقلید دیدند که بی حجابی در جامعه گسترش پیدا کرده است، به خیابان ها آمدند و با این کار حکومت پهلوی مخالفت کردند.

وی گفت: رضاخان علیرغم همه این مخالفت ها کشف حجاب را علنی کرد و به ماموران خود دستور داد تا با کسانی که حجاب دارند برخورد کنند و چادرهای زنان  را از روی سرشان بردارند.

خطیب موقت نماز جمعه هیرمند اظهار کرد: علیرغم همه تبلیغات دشمن که حجاب را اسارت میداند اما حجاب آزادی می باشد، حجاب مانع موفقیت کسی نیست،امروزه بانوان تحصیل کرده فراوانی در همه کشورهای اسلامی وجود دارد اما حجاب خود را رعایت می کنند.

وی بیان داشت: امروز دشمنان اسلام با همه نقشه ها و ترفندهای خود سعی دارند تا اسلام و جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرند،امروز دشمن چشم دیدن جشن گرفتن چهلیمن سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران را ندارد.

خطیب موقت نماز جمعه هیرمند اظهار داشت: این پیام امت اسلامی و جمهوری اسلامی ایران برای همه دشمنان نظام اسلامی و اسلام است؛ همانطور که دشمنان و افراد زیادی این آرزو را به گور بردند و در آتش الهی میسوزند،صدها نسل دیگر هم که بدنیا بیایند این آروز را به گور خواهند برد و نظام اسلامی و اسلام پا برجا خواهد ماند.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.