سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۵
شناسه خبر: ۴۳۱۴۵۸
 
رئیس آموزش و پرورش هیرمند:
بازدید های تخصصی ایمنی ازکلیه مدارس شهرستان توسط تیم های تخصصی انجام می شود
تعداد۱۷۸بازدید توسط تیم تخصصی ازمعاونین،کارشناسان باراهبران آموزشی از مدارس سطح شهرستان انجام شده است.

حمید سارانی رئیس اداره آموزش و پرورش هیرمند در گفتگو با ندای هیرمند در خصوص  اقدامات انجام شده توسط  اداره آموزش و پرورش  شهرستان با موضوع ارتقاء ایمنی و سلامت دانش آموزان و چگونگی برخورد با حوادث و سوانح احتمالی در مدارس گفت : تعداد۱۷۸بازدید توسط تیم تخصصی ازمعاونین،کارشناسان باراهبران آموزشی از مدارس سطح شهرستان انجام شده است.

 

رئیس اداره آموزش و پرورش هیرمند افزود :  دو دوره آموزش‌های امنیت مدارس و سلامت دانش آموز ان برای مدیران ومعاونین مدارس برگزار شده است.

 

وی با اشاره به برگزاری دو دوره آموزش‌های امنیت و سلامت دانش آموزان در مدارس برای خدمتگزاران وسرایداران افزود : شورای معاونین  مدارس و اداره آموزش و پرورش نیز در شهرستان هیرمند تشکیل شده است.

 

سارانی افزود : بازدید های تخصصی ازکلیه مدارس شهرستان توسط تیم های تخصصی ازمعاونین وکارشناسان اداری به صورت مستمر انجام می شود.

 

وی گفت : کارگاه اطفای حریق ویژه فرهنگیان و همچنین  کارگاه آموزشی امنیت و سلامت توسط پلیس راهوردربرخی ازمدارس شهرستان برگزار شده است.

رئیس اداره آموزش و پرورش هیرمند ازتخصیص ۳۰۰ دستگاه گرمایشی تیوست  به شهرستان و توزیع آنها از فردا بین مدارس جهت ایمنی بیشتر خبر داد و افزود : کارگاه آموزشی اتفای حریق  توسط کارشناسان  آتش نشانی شهرستان هیرمند برای دانش آموزان و معلمان برگزار شد.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.