سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۲۱:۰۶
شناسه خبر: ۴۳۱۴۷۶
 
امام جمعه هیرمند؛
انقلاب جمهوری اسلامی ایران به کوری چشم دشمنان به چهل سالگی خود رسیده است
انقلاب جمهوری اسلامی ایران به کوری چشم دشمنان به چهل سالگی خود رسیده است، و علیرغم همه دسیسه های دشمنان که نمی خواستند مردم جشن چهل سالگی انقلاب را ببینند اما این امر بسیار مهم تحقق پیدا کرده است.

به گزارش ندای هیرمند ؛حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های این هفته نمازجمعه با اشاره به سالروز بازگشت امام خمینی (ره) و آغاز ایام دهه مبارکه فجر،گفت: این پیروزی بزرگ و رسیدن به چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی را به همه ملت بزرگ و غیور ایران اسلامی تبریک عرض می کنیم.

وی اظهار داشت: انقلاب جمهوری اسلامی ایران به کوری چشم دشمنان به چهل سالگی خود رسیده است، و علیرغم همه دسیسه های دشمنان که نمی خواستند مردم جشن چهل سالگی انقلاب را ببینند اما این امر بسیار مهم تحقق پیدا کرده است.

امام جمعه شهرستان هیرمند بیان کرد: شکست های آمریکا در طول این چهل سالی که از عمر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می گذرد بسیار فراوان می باشد، نمونه های آن جنگ ایران عراق، ماجرای طبس، فتنه 88 در همه کودتاها آمریکا با شکست مواجه شده است.

خطیب نماز جمعه شهرستان هیرمند افزود: امروز اراده و انگیزه ی نسل های سوم و چهارم انقلاب برای حفظ و ادامه انقلاب نه تنها کمتر از نسل اول و دوم انقلاب نیست بلکه بیشتر هم می باشد. 

وی بیان کرد: امروز پیشرفت کشور در گرو اعتماد به نسل سوم و چهارم انقلاب است،مسئولان نظام باید به جوان ها در امر مسئولیت ها میدان دهند و به آنها اعتماد کنند.

 حجت الاسلام گزمه امام جمعه هیرمند اظهار داشت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران امروز با همه توان خود به دنبال شکست انقلاب ایران هستند، اما با همه دسیسه های دشمنان داخل و خارج از کشور این انقلاب به اوج خود رسیده است.

خطیب نماز جمعه شهرستان هیرمند بیان داشت: امروز یک عده در داخل کشور حرف از امام و راه امام می زنند اما در مسیر دشمنان نظام قدم بر می دارند و به دنبال ضربه زدن به انقلاب می باشند.

وی تصریح کرد: مسئولان نظام جمهوری اسلامی ایران با خون پاک شهدا به مسئولیت رسیده اند، و برای هر صندلی که مسئولان بر  روی آن می نشینند هفتاد دو شهید تقدیم نظام شده است.

امام جمعه شهرستان هیرمند با اشاره به روز جهانی تالاب ها،گفت: متاسفانه امروز تالاب بین المللی هامون با بی تدبیری مسئولان امر خشک و بی آب شده است، که این خشکی تالاب هامون گریبانگیر مردم سیستان شده است.

وی اظهار داشت: خشکسالی و کم آبی در منطقه سیستان بیداد می کند، و این امر بر میگردد به عدم پیگیری جدی مسئولان برای حقآبه ایران از کشور افغانستان، مسئولان باید حقآبه رودخانه هیرمند را از کشور افغانستان پیگیری کنند.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها