سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۰:۴۷
شناسه خبر: ۴۳۱۴۹۵
 
فرماندار هیرمند:
حضور مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن نشان از لبیک گفتن به ندای رهبری و پاسخ دندان شکن به دهان یاوه گویان است
محمد علی پیری :مردم شهرستان هیرمند امروز در اهپیمایی 22 بهمن به آمریکا نشان دادند همواره پشتیبان نظام هستند.

حجت الاسلام گزمه امام جمعه هیرمند در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در گفتگو با ندای هیرمند گفت: امروز به برکت انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف جمهوی اسلامی چه در سطح منطقه و چه جهان از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است و به عنوان یک کشور مستقل و قدرتمند شناخته شده است.

وی افزود :در طول چند دهه گذشته علی رغم اینکه استکبار جهانی از هر حربه های مختلف اعم از نظامی ، اقتصادی و جنگ نرم علیه این نظام استفاده کردند نتوانستند کوچکترین خللی در اراده این ملت بزرگ داشته باشند و ما را از مسیر پیشرفت بازدارند.

محمد علی پیری فرماندار هیرمند درحاشیه راهپیمایی 22 بهمن در گفتگو با ندای هیرمند گفت : مردم شهرستان هیرمند امروز با حضور چشم گیر خود نشان دادند همواره پای انقلاب و کشور خود علی رقم وجود سختی هاهستند.

فرماندار هیرمند ادامه داد : بیش از دو دهه است که مردم سیستان با خشکسالی دست به گریبان هستند وهمواره حیات سیستان به آب متصل بوده است ولی مردم سیستان همیشه در صحنه حضور داشته اند و از انقلاب خود حمایت کرده اند .

وی ادامه داد : مردم شهرستان هیرمند امروز در اهپیمایی 22 بهمن به آمریکا  نشان دادند همواره پشتیبان نظام هستند.

محمد علی پیری افزود : همانگونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند مرگ برآمریکا یعنی مرگ بر ترامپ وجان بولتون که در حال دد منشی هستند و ما نیز با ملت آمریکا  مشکلی نداریم.

وی تصریح کرد :حضور با شکوه مردم در نقطه صفر مرزی علی رقم وجود مشکلات نشان از لبیک گفتن به ندای رهبری و پاسخ دندان شکن به دهان یاوه گویان داخلی و خارجی بود.

فرماندار هیرمند گفت : دنیا باید بداند ملت همواره حضور دارد و این مردم پای انقلاب و نظام که دارای اقتدار ،عزت و آزادی است علی رقم اینکه  مشکلات اقصادی دارند ایستاده اند.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها