سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۱۲:۱۰
شناسه خبر: ۴۳۱۴۹۶
 
ندای هیرمند :
راهپیمایی 22 بهمن هیرمند/ تکرار حماسه ای دیگر در 40 سالگی انقلاب
آئین راهپیمایی یوم الله 22 بهمن 97 شهرستان هیرمند در حالی برگزار شد که اقشار مختلف مردم انقلابی این شهرستان امسال باشکوهتر از سالهای گذشته به صحنه آمدند.

به گزارش ندای هیرمند ، راهپیمایی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در روز ۲۲ بهمن سال ۹۷ ، مراسم در ساعت ۹ صبح روز دوشنبه، در شهر دوست محمد و شهر قرقری با حضور پر شور مردم ولایت مدار شهرستان هیرمند برگزار شد.

اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند اعم از پیر و جوان، زن و مرد در این راهپیمایی که پیشاپیش آنها مسئولان ، خانواده های شهدا و سایر اقشارجامعه حضور داشتند، با در دست داشتن پلاکاردهایی با مضمون های 'انقلاب انفجار نور بود'، '22 بهمن ماه یوم‌ ا... است'،‌ 'ای رهبر آزاده ، آماده‌ایم، آماده' و همچنین پرچم‌های سه رنگ جهوری اسلامی ایران، پیام استکبار ستیزی خود را به گوش جهانیان رساندند.

راهپیمایی شهرستان هیرمند از میدان امام علی (ع) شهر دوست محمد آغاز و تا مزار شهدای گم نام ادامه داشت ، در مسیر راهپیمایی گروه سرود و نمایشگاه چهل سالگی انقلاب نیز برپا بود.

راهپیمایی 22 بهمن امسال در شهرستان هیرمند نسبت به سالهای قبل از نظر حضور جمعیت و نیز اقشار مختلف مردم شرکت کننده متفاوت تر از سالهای گذشته بود ، از جوانان و نوجوانان گرفته تا پیرمرد و پیرزنان انقلابی که با وجود کهولت سن و به یاد روزهای دوران انقلاب بار دیگر احساس تکلیف کرده و به صحنه آمده بودند جلوه خاصی به این رویداد حماسی  بخشید.

حجت الاسلام گزمه امام جمعه هیرمند در این مراسم گفت : دشمن امروز بیکار ننشسته و با همه توان و همه خباست ها و عوامل درون و بیرون به میدان آمده منتهی شما امروز نشان دادید که این انقلاب را دوست دارید و گزینه های روی میز را به دشمن نمایان کردید.

وی با اشاره به اینکه ما امروز این انقلاب را صادر کردیم افزود : برای نان و شکم انقلاب نکردیم  و به فرموده رهبر ما این انقلاب معجزه الهی است ، این انقلاب را  آسان بدست نیاوردیم که با اندک فشار دشمن دست از انقللاب بکشیم.

امام جمعه هیرمند افزود : انقلاب هدیه الهی است و به دست مظلومان و آزادی خواهان عالم به صاحب اصلی اش حضرت مهدی (عج ) داده خواهد شد.

وی تصریح کرد : چهل سال قبل همزمان در ایران و مصر انقلاب شد و اکنون ایران در کجا و مصر در کجا قرار دارد ،با وجود اینکه آمریکا با تمام وجود از آنها حمایت کرد.

حجت الاسلام گزمه افزود : اکنون  کشور ما در زمینه های بهداشت ، درمان و علوم مختلف در سطح بسیار بالای قرار دارد به برکت وجود این انقلاب است.

وی گفت : ایران بعد انقلاب همواره درگیر اتفاقاتی همچون جنگ 8 ساله ، تحریم و فتنه های مختلف بوده است امام امروز درهمه زمینه ها در اوج قرار دارد و این افتخارات و عزت ایران اسلامی نتیجه حضور شما مردم همیشه در صحنه است.

آمریکا و همراهانش باید بداند که جنگ اقتصادی هم راه به جایی نخواهد برد، پیروزی در جنگ اقتصادی هم به همت مردان انقلابی نصیب مردم خواهد شد.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها