سرویس : اخبار استان
زمان : ۱۳۹۸/۱/۲۰ - ۲۲:۱۲
شناسه خبر: ۴۳۱۵۸۶
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۵ استاندار سیستان وبلوچستان در گفتگو با عصرهامون:
هویت و ماهیت سپاه پیوند خورده با نظام جمهوری اسلامی است/ تصمیم آمریکا احمقانه و پوچ بود/ افزایش دوچندان همکاری ها با سپاه پاسداران.
استاندار سیستان وبلوچستان گفت: هویت، کلیت و ماهیت سپاه پاسداران پیوند خورده با نظام مقدس جمهوری اسلامی است و هرگز مخدوش نخواهد شد.
احمدعلی موهبتی در گفتگو با ندای هیرمند : اظهار کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران از همان ابتدا بر پایه دفاع از مظلوم و ایستادگی در برابر ظالم پایه گذاری شد که سپاه پاسداران نیز از بدو تولد خود بر همین سیره و روش استوار بود و تا امروز با صلابت و سلامت کامل در مسیر روشن خود پیش رفته است.

وی افزود: دفاع سپاه از مظلومان خشم ظالمانی همچون آمریکا و ایادی او را به همراه داشت و در نهایت ترامپ دست به اقدامی احمقانه و پوچ زد ولی این حرکت ذلیلانه هرگز هیچ خللی در عزم و اراده پولادین مردم در حمایت از سپاه ایجاد نخواهد کرد چرا که خواص و عامه مردم در کشور به خدمات صادقانه و خالصانه سبزپوشان انقلاب ایمان و اعتقاد قلبی دارند.

به گفته موهبتی؛ اینکه امروز آمریکای تروریست پرور و بزرگترین حامی جنایتکاران چنین اقدام ابلهانه ای می کند نشان از پیمودن صحیح راه توسط سپاه پاسداران است اما خیال گوشه گیر کردن سپاه را به گور خواهند برد و این هدف شان نه تنها اجرایی نمی شود بلکه با قوت و همت بیشتری به همکاری خود با سپاه پاسداران ادامه خواهیم داد.

استاندار سیستان وبلوچستان ضمن تبریک سوم شعبان و روز پاسدار به سبزپوشان خدوم انقلاب اسلامی تاکید کرد: ملت و دولت هم بار دیگر با وحدت دوچندان خود حمایت قاطع از سپاه را اعلام می کنند و با تمام وجود قدردان خدمات این نهاد انقلابی هستند.

انتهای پیام
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها