سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۸/۱/۲۳ - ۱۵:۰۸
شناسه خبر: ۴۳۱۵۹۱
 
امام جمعه هیرمند:
دشمن نفهمیده است که با تروریستی اعلام کردن سپاه جایگاه سپاه در بین مردم تضعیف نمیشود
دشنمان ایران به خصوص آمریکا نمیخواست مردم ۴۰ سالگی انقلاب را ببینند و در این خصوص اقدامات بسیاری انجام داد که به نتیجه نرسید.

به گزارش ندای هیرمند ، حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در خطبه های امروز نماز جمعه هیرمند گفت : دشنمان ایران به خصوص آمریکا نمیخواست مردم ۴۰ سالگی انقلاب را ببینند و در این خصوص اقدامات بسیاری انجام داد که به نتیجه نرسید.

حجت الاسلام گزمه امام جمعه هیرمند افزود : دشمن به خوبی  میداند سیلی های که در منطقه خاورمیانه  خورده است از کجا خورده است .

وی با اشاره به اینکه دشمن کشور  نادان و احمق است ادامه داد :دشمن نفهمیده است که با تروریستی اعلام کردن سپاه جایگاه سپاه در بین مردم تضعیف نمیشود بلکه باعث ایجاد وحدت بیشتر بین همه جناح ها و گروه ها می شود.

خطیب جمعه هیرمند افزود : یکی از دلایلی که هیچ خللی درعمکرد سپاه وارد نمیکند داشتن نسرت الهی است که پاسداران عزیز ما این خصوصیت را دارا هستند.

امام جمعه هیرمند ادامه داد : پاسداران انقلاب اسلامی  در هر شرایطی به وظایف خود عمل می کند و این را در سیل اخیر در کشور به خوبی نشان دادند.

گزمه افزود : انگیزه ترامپ رئیس جمهور آمریکا از این عمل کمک به نتانیاهو بود تا در انتخابات رژیم اشغالی پیروز شود .

حجت الاسلام گزمه ادامه داد : در جواب این حرکت رئیس جمهور آمریکا همه آهاد ملت به میدان آمدند و از سپاه پاسداران حمایت کردند و این جواب محکمی بود به دشمنان کشور.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران  نیروهای آمریکا در خاورمیانه را تروریست می داند افزود : نیروهای آمریکای حاضر در عراق و سوریه تروریست‌ها را فرماندهی و به آنان کمک  میکنند پس خودشان نیز تروریست هستند.

وی تصریح کرد : نیرو های سپاه پاسداران از فرماندهان تا سربازان در سیل اخیر با مردم و در خدمت مردم بودند و دشمن میخواست از سیل سوء استفاده کند و ملت را از نظام جدا کند و ملت فهیم جلوی این حرکت به خوبی ایستاد.

امام جمعه هیرمند افزود : سپاه پاسداران در همه دوران  تحریم ها  توانسته کمک کند به اقتصاد و تولید به عنوان نمونه خودکفایی در بنزین یکی از شاهکار های سپاه پاسداران بود.

وی با اشاره به اینکه سپاه و جبهه مردمی آن در خلیج فارس حیاط خلوت آمریکا را از آن گرفته است افزود : ساخت موشک ها با برد بالا توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از فعالیت های موثر سپاه است و دشمن این را نمیخواست.

وی خاطر نشان کرد : در فتنه های که در کشور رخ داد سپاه زخم خورد ولی  سینه سپر کرد و جلوی اتفاقاتی که  دشمنان برنامه ریزی شده بود را به خوبی گرفت.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها