سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۰:۵۰
شناسه خبر: ۴۳۱۶۱۲
 
به زیرآب رفتن یک واحد آموزشی در شهرستان هیرمند
با زیر آب رفتن دبستان امام زمان (عج) روستا داشک در اثر سیلاب رودخانه نیاتک 9مدرسه دیگر در شهرستان هیرمند شرایط مناسبی ندارند.

به گزارش ندای هیرمند جمید سارانی رئیس اداره آموزش و پرورش هیرمند در گفتگو با ندای هیرمند گفت : با زیر آب رفتن دبستان امام زمان (عج) روستا داشک در اثر سیلاب رودخانه نیاتک 9مدرسه دیگر در شهرستان هیرمند شرایط مناسبی ندارند

وی افزود : با شکسته شدن بند خاکی رود خانه نیاتک در حوالی شندل دبستان امام زمان (عج) روستای داشک زیر آب رفت و 9  مدرسه دیگر نیز در خطر آب گرفتگی قرار دارند.


سارانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند در این زمیه بیان داشت : با ورود سیلاب بی سابقه در حوزه سیستان و شهرستان هیرمند اقدامات پیشگیرانه از چند روز قبل انجام و تا کنون هیچ گونه مشکلی نداشته ایم  اما متاسفانه با شکسته شدن بند خاکی رودخانه نیاتک و ورود آب به روستای داشک دبستان امام زمان (عج) نیز دچار آبگرفتگی شد که از قبل مدرسه تخلیه و جای هیچ نگرانی نیست.


سارانی افزود شرایط در شهرستان پایدار و فعالیت های  آموزشی  و پرورشی تمامی مدارس بجز مدارس امام زمان (عج) روستای داشک و شهید راحتی روستای نمرودی که به علت نفوذ آب به روستا و تخلیه ساکنین این دو روستا تعطیل می باشد به صورت معمول درجریا ن می باشد.

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها