سرویس : اخبار هیرمند
زمان : ۱۳۹۸/۲/۲۶ - ۱۲:۱۰
شناسه خبر: ۴۳۱۶۶۰
 
ممدرس دینی اهل سنت:
دستگاه قضا با کسانی که با سوء استفاده از موقعیت دست درازی به بیت المال می کنند برخورد قاطع کند
بحران اقتصادی که اکنون به وجود آمده است بیشتر به عملکرد مفسدان اقتصادی و دلالانی است که به تهدید دشمنان نظام که هنوز هم عملی نشده است، دامن می زنند.

مولوی بزی مدرس دینی اهل سنت هیرمند در خصوص برخورد با مفسدان اقتصادی در کشور گفت : بحران اقتصادی که اکنون به وجود آمده است بیشتر به عملکرد مفسدان اقتصادی و دلالانی است که به تهدید دشمنان نظام که هنوز هم عملی نشده است، دامن می زنند.

وی ادامه داد : از دستگاه قضا انتظار داریم در این شرایط که در جنگ اقتصادی با دشمن قرار داریم با افرادی که با سوء استفاده از موقعیت خود اقدام به دست درازی به بیت المال می کنند برخورد قاطع کند.

مولوی بزی افزود : در وضعیت امروز که کشور نیاز به افراد خادم واقعی دارد  هر کس می تواند خدمت کند بماند و هر کس معذور است می تواند برود و افراد جدید انقلابی وارد میدان شوند.

بزی خاطر نشان کرد : انتظار ما این است که دولت و دستگاه های نظارتی اقداماتی خوب و موثری جهت بهبود وضعیت انجام دهند و با کسانی که اقدام به دادن و گرفتن رشوه می کنند برخورد کنند تا کسی جرات انجام تخلف را نداشته باشد.

بزی در پایان ضمن تشکر از اقدامات قاطع و سریع دستگاه قضا در برخورد با مفاسد اقتصادی در کشور گفت : این اقدامات باعث می شود اموال و سرمایه کشور توسط چند نفر به غارت نرود و رانت و اختلاص صورت نگیرد و مردم این انتظار را از دستگاه قضا و دستگاه های نظارتی دارند.

ارسال به شبکه های اجتماعی
کلید واژه های مطلب:
ارسال نظر
ارسال
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
نظرات

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۱۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه هیرمند : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است
امام جمعه هیرمند گفت : آنچه امروز رهبر معظم انقلاب بیان می کند نیاز جامعه است ، دکترین مقاومت امام راحل نشانه روی اش شلهرگ سیطره غرب و همه مستکبرین عالم است.
۱۳۹۸/۳/۱۵ - ۰۹:۳۱
نماز عید فطر در شهرستان هیرمند به امامت حجت الاسلام گزمه اقامه شد
نماز عید فطر صبح امروز به امامت حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در مصلی نماز عید و در کنارگلزار شهدای گمنام اقامه شد.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۳:۳۰
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) وقیام خونین ۱۵ خرداد در شهرستان هیرمند برگزار شد
مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد صبح امروز با حضور امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی، مسئولین اجرایی و اقشار مختلف مردم شهرستان هیرمند در مسجد جامع الغدیر این شهر برگ...
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۲۹
تغییر سیاست ایران در برابر ابر قدرت ها از برکات نحضت امام خمینی (ره) است
درجهان امروز حتی معاندان عظمت این انقلاب ، اصالت و قوام و تداوم انقلاب اسلامی را پذیرفته و قریب به اتفاق، آنرا شکست ناپذیر می دانند.
۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۱۰:۱۴
ششمین مرحله سود فروش سوخت مرزنیشنان هیرمند واریز شد
مرحله ششم سود حاصل از فروش سوخت مرزنشینان به حساب سرپرست های خانوار شهرستان هیرمند واریز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۲ - ۱۱:۱۱
یک کشته و دو زخمی حاصل درگیری طایفه ای در شهرستان هیرمند
بر اثر درگیری طایفه ای در یکی از روستاهای جنوبی شهرستان هیرمند یک نفر کشته و دو نفر زخمی شدند.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها